pátek 11. října 2013

polštářový mejdan :)

Taky se vám někdy stalo, že děláte něco pořád dokola až se najednou nemůžete na stroj ani podívat? naštěstí jsem měla na tuhle objednávku dost času :) takže jsem si teď mejdánkovala a tvořila polštářky, kvůli kterým jsem asi měsíc nesedla ke stroji. :) Ale teď jsem je dělala s radostí...a úplně nejvíc mě bavil s koníkem...Proč? protože konečně něco co jsem ještě nedělala a hlavně byl pro jednu holčičku, která miluje koníčky a na narozeniny bude mít obrovskou radost :) a to pak vážně baví :)

tak pozor mejdlo začíná :)

Všechny polštářky s andílkama jsou pro jednu paní. Ty první dva jsou pro ni a další 4 jsou pro její 3 vnuky a 1 vnučku :) Dostanou je od mikuláše :) myslím, že to paní moc dobře vymyslela :)
koníčkový je pro Agátku k narozeninám:)
a sovičky jsou pro maminku mojí bývalé spolužačky k vánocům:) Ta prý miluje sovičky a má ráda modrou a zelenou :)


Je fajn vědět, že tyto polštářky udělají radost a díky tomu, už při tvoření získávají každý svůj příběh :) Například u těch andílkových jsou dva dost podobné a proč? protože jsou pro dvojčata a prý kdyby měli mít každej jinej tak by se hádali :) proto jsou ze stejné látky okolo, ale zase andílky mají jiné, aby si je poznali :)

tak nakonec vlastně ani nevím, proč už jsem je nedokončila dřív :)

teď do toho začínám tvořit háčkované vánoce:) tak se brzy zase něčím pochlubím :)


FLORKA

1 komentář: